Logo www.PanMS.cz, tatoo & piercing

www.PanMS.czDámy & Pánové... Vždy je mi potěšením s Vámi jednat.

 

 

Pan Marek Slavík - Tattoo:

 

www.PanMS.cz_1_

 
Pan Marek Slavík
 

OTEVŘENO od PONDĚLÍ do PÁTKU

!!! Vždy od 12:00 do 20:00 hodin !!!

 

!!! TETOVÁNÍ OD 14. LET!!!

!!! TETOVÁNÍ OD 5OO KORUN !!!

!!! VŽDY MINIMÁLNÍ ČEKACÍ DOBA !!!

!!! VŽDY MINIMÁLNÍ CENA !!!
 

Otvírací doba platí pro všechny pracovní dny.

Většinu motivů Ti vytetuji okamžitě na počkání.

Po domluvě tetuji i mimo otvírací dobu.

 

 

Toto je od roku 1990 stránka pro Tebe. Získáš tady informace o mně a mé tatérské práci. Určitě tady najdeš všechno, co Tě zajímá a týká se tetování. Tyto informace jsou cenné především pro každého, kdo se chystá na svoje první tetování. Zároveň Ti děkuji za zájem a návštěvu mých stránek a věřím na společné setkání v mé tatérské dílně TATTOO.

 

OBSAH:

 

1. Kdo jsem?

2. Kontakt?

3. Adresa tetovacího salonu.

4. Jak platit a co nabízím?

5. Jak mluvím?

6. Chceš tetování?

7. Jak pečovat o tetování?

 

1. KDO JSEM?

 

Dobrý den...

Jmenuji se Marek Slavík, také známý jako Pan B'COOL.

 

Narodil jsem se 25.8.1971 v Karlových Varech. Jsem podnikatel, obchodník a profesionální tatér. Tetuji od roku 1985. Profesionálně tetuji od roku 1990. Tetování je po generace rodinnou tradicí. Neváhej mne navštívit. Plné technické vybavení mojí tatérské dílny Ti poskytuje společně se mnou, bohatými zkušenostmi a mnoholetou praxí, perfektní profesionální jistotu. Je tak maximálně zaručena kvalita, čistota, odborné pracovní postupy a dodržování nejpřísnějších hygienických norem nejen vyžadovaných, ale především nutných, při výkonech na tomto pracovišti. Zároveň je toto registrované pracoviště pod kontrolou Hygienické stanice hlavního města Prahy. Veškerý používaný materiál a barvy jsou světově osvědčených značek té nejlepší kvality. Jsou velmi přísně testovány u příslušných úřadů a institucí a samozřejmě vždy mají platné atesty pro ČR.

Přijď se ke mně podívat a poznej mne, i mou práci. Neváhej a ozdob svoje tělo tetováním. A já? Jsem až do smrti tady, připraven seriozně ztvárnit Tvou originální představu.


 

2. KONTAKT

 

Pan Marek Slavík

Podnikatel, obchodník & profesionální tatér.

 

QR

 

Datová schránka - fyzická osoba: gd6i8g8

Datová schránka - podnikající fyzická osoba: wh9i7zd

 

Mobilní telefon:

(+420) 720 622 822

 

E-mail:

Pan.1971.MS@gmail.com

 

Zadáním mého mobilního čísla v mezinárodním formátu (+420720622822), nebo zadáním e-mailové adresy (Pan.1971.MS@gmail.com), najdeš mé uživatelské účty na sociálních sítích a v komunikačních aplikacích.

 

3. ADRESA TETOVACÍHO SALONU

Korespondenční adresa:

 

Pan Marek Slavík - Tattoo

IČ: 48374491

IČ provozovny: 1004069332

Táboritská 1083/13

130 00 Praha 3

Česká republika

 

!!! KONTAKTUJ MNE NON-STOP !!!

Pokud nepřijímám hovor, pošli zprávu a podepiš se.

!!! Neukládám telefonní čísla !!!

Odpovím vždy hned, jak to bude možné.

 

4. JAK PLATIT A CO NABÍZÍM?

 

Platba je možná v hotovosti, nebo platební kartou.

Každá platba je registrována on-line, přes pokladní systém EET.

 


 

Nabízím tetování.

Tetuji bez rozdílu všechno!

Originální návrhy vlastní dílny i Tvoje.

 

 

 

5. JAK MLUVÍM?


Česky, Rusky, Anglicky, Německy.

 

6. CHCEŠ TETOVÁNÍ?

 

1. Musíš přijít ke mně. Udělám Ti tetování, podle platných zákonů České republiky, po dovršení 14. let věku. S Tvým záměrem musí souhlasit zákonný zástupce. Pouze za podmínek určených platným zákonem České republiky, je možné vyžadovat podepsání souhlasu k výkonu tetování.

2. Musíš být svéprávný/svéprávná a při smyslech.

3. V den tetování neber drogy a nepij alkohol. Neužívej léky na ředění krve a to ani ve volně dostupné formě jako například Acylpirin ani jemu podobné přípravky obsahující látky podobného charakteru, kterými se mnoho lidí bez rozmyslu doslova krmí s úmyslem potlačit chřipku, migrénu, bolesti hlavy po alkoholovém večírku, nebo při menstruaci. Nepij a nepožívej před výkonem tetování energetické nápoje, kávu a nic co obsahuje vyšší množství kofeinu, taurinu a guarany. Jmenované věci negativně ovlivňují kvalitu tetování v době trvání výkonu. Způsobují ředění krve a zvyšují krevní tlak. To může způsobit rozpíjení, vyblednutí nebo ztrátu barvy. Pro tatéra je těžší dostat barvu do kůže protože je působením těchto látek neustále vytlačována a ředěna krví. Znamená to také logicky delší tetovací čas a tím i větší porušení kůže. Bezprostředně po výkonu tetování už neplatí žádné omezení. K výkonu tetování musíš projevit zodpovědný přístup, stejně jako Tvůj tatér.

4. Jestli máš zdravotní problémy, léčíš se, trpíš nějakou nemocí a nebo užíváš léky, poraď se s lékařem. Jestli je plánované tetování Tvého těla možné, musíš také poučit tatéra o tom, co přesně musí udělat v případě projevu Tvé nemoci!

5. Pokud jsi těhotná, poraď se s lékařem, jestli je plánované tetování Tvého těla možné. Někteří odborníci tvrdí, že výkon tetování může v určitém stádiu těhotenství poškodit Tvůj plod, nebo zapříčinit potrat.

6. Epileptikům může výkon tetování zapříčinit záchvat.

7. Diabetikům se déle hojí rány, jsou náchylnější na infekce a neměli by zanedbávat pokyny tatéra při péči o čerstvé tetování až do úplného zhojení.

8. Tetovat se můžeš po celý rok. Výsledná kvalita tetování a barev v kůži celkově nezáleží na tom jaké je roční období. Nezáleží ani na tom v jaké zeměpisné poloze žiješ, nebo kde se necháš tetovat. Lidé se tetují všude na světě a na mnoho místech našeho světa jsem tetoval i já sám. Kvalita barev v kůži je závislá na kvalitě používaných barev, na práci tatéra a stejně tak na Tvojí péči o čerstvé tetování až do úplného zhojení. Každé zhojené tetování doporučuji mazat v době vystavování přímému slunci ochraným faktorem (UVA/UVB) SPF 50 a víc! Je nutné dodržovat pokyny tatéra.

9. Tetuji každého a všechno. Tetuj se! Jako výtvarný umělec a člověk respektuji bez vyjímky Tebe, Tvou osobnost, příslušnost, národnost, rasu, názor, smýšlení, víru, vyznání, náboženství, sexuální nebo politickou orientaci. Respektuji existenci každého jedince.

10. Neriskuj tetování u "neznámých" známých, kteří si zrovna koupili strojek a zkouší tetovat. Nehleď ovšem na to jestli tetuje v salonu, v kriminále, v armádě a nebo doma. Hleď jen na to jak to dělá, protože nějak a někde začít musí. Vyber si svojeho člověka, který dělá dobře a čistě! Kůži máš jen jednu a život také. Jakékoliv nerozvážné dobrodružství Tě může doživotně poznamenat nejen na vizáži, ale také na zdraví!

 

7. JAK PEČOVAT O TETOVÁNÍ?

 

Každé čerstvé tetování je z lékařského hlediska zranění. Kůže v místě tetování je při výkonu mnohonásobně porušována jehlou. Je proto nutné po výkonu ošetřit tetované místo a následně o něj pečovat až do úplného zhojení. Z pohledu tetovaného člověka je to moment ve kterém došlo k úplnému oloupání stroupků z povrchu kůže na tetovaném místě. Většinou 7-14 dní. V tento moment můžeš považovat tetování za zhojené. Existuje několik metod jak pečovat o čerstvé tetování. Já provádím a doporučuji níže popsanou metodu:

1. Tatér Ti ošetří tetované místo a zakryje.

2. Po hodině odstraň dočasnou bandáž.

3. Krátce omyj mýdlem a vodou. Použij k tomu nejlépe antibakteriální mýdlo.

4. Osuš tetované místo.

5. Vmasíruj lehce na tetované místo vazelínu, nebo mast k tomu určenou. Tuto mast dostaneš od svého tatéra.

6. Takto stejným způsobem ošetřuj čerstvé tetování 2x denně (ráno a večer), první 3-4 dny. Následující dny už pouze dál potírej čerstvé tetování několikrát během dne mastí až do úplného oloupání strupů, které se následně po výkonu tetování utvořily.

7. V době hojení musíš s tetováním do vody jen krátce! Kůže v místě čerstvého tetování je doslova rozpíchaná jehlou. Pokud toto místo bude delší dobu pod vodou, tak se kůže rozmáčí, roztrhne a nebude mít šanci udržet v tetovaném místě svou celistvost ani implantovaný pigment. Toto se ve výsledku projeví jako jizva.

8. Po celou dobu hojení nesmíš vystavovat tetované místo přímému slunci nebo záření v soláriu! Sluneční záření působí negativně na implantovaný pigment. Bledne barvu a napíná následným prohřátím kůži, která se tak může při pohybu snadno natrhnout a to hlavně v prvních dnech hojení.

9. Po celou dobu hojení se vyhni fyzickému poškození tetovaného místa! Vyhni se úderu, pádu, tahání, pumpování objemu svalů, nebo odření tetovaného místa při nejrůznějších činnostech, zejména při sportu. To by mohlo způsobit trvalé poškození kůže a znehodnotit tetování.

10. Ve chvíli, kdy se oloupou všechny strupy z tetovaného místa, se už nemusíš dál omezovat. Kůže je uzavřená.

 

 

Děkuji za návštěvu...Pan Marek Slavík.

 

Dámy & Pánové... Vždy je mi potěšením s Vámi jednat.

www.PanMS.cz